Помогите пожалуйста решить номер Проведіть з точки O до площини a пер- пендикуляр OM і похилу OK.

Знайдіть довжину: 1)похилої OK, якщо OM = 12 см, MK = 16 см; 2) перпендикуляра OM, якщо MK = 12 см, OK = 15 см; 3) проекції MK похилої, якщо OM = 9 см, OK = 15 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Спиридонова Дарья.

Ответ:

1) ОК=20см

2) ОМ=9см

3) МК=12см

Объяснение:

1)

теорема Піфагора:

ОК=√(ОМ²+МК²)=√(12²+16²)=

=√(144+256)=√400=20см

__________"

2)

теорема Піфагора:

ОМ=√(ОК²-МК²)=√(15²-12²)=

=√((15-12)(15+12))=√(3*27)=

=√(3*3*9)=3*3=9см

__________

3)

Теорема Піфагора:

МК=√(ОК²-ОМ²)=√(15²-9²)=

=√((15-9)(15+9))=√(6*24)=

=√(6*6*4)=6*2=12см

____________