Знайдіть найбільшу сторону чотирикутника, якщо перша сторона становить половину другої сторони,

третя сторона на 5 см довша за першу сторону, а четверта – дорівнює другій стороні. Периметр чотирикутника становить 65 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.

Ответ:Позначимо сторони чотирикутника так:

Перша сторона - a см

Друга сторона - 2a см (половина другої сторони)

Третя сторона - a + 5 см (на 5 см довша за першу сторону)

Четверта сторона - 2a см (дорівнює другій стороні)

Знаємо, що периметр чотирикутника дорівнює 65 см:

Периметр = сума всіх сторін

a + 2a + (a + 5) + 2a = 65

Розгортаємо дужки та обчислюємо:

6a + 5 = 65

Тепер віднімаємо 5 з обох боків:

6a = 60

Ділимо обидва боки на 6, щоб знайти значення a:

a = 60 / 6

a = 10

Тепер ми знаємо, що перша сторона дорівнює 10 см. Друга сторона (2a) дорівнює 2 * 10 = 20 см. Третя сторона (a + 5) дорівнює 10 + 5 = 15 см. Четверта сторона (2a) також дорівнює 20 см.

Найбільша сторона чотирикутника - це друга сторона, яка дорівнює 20 см.

Объяснение: