Точка належить відрізку AB. Знайдіть довжину відрізка MB, якщо AB=12,3см, AM=7,4см


Ответы на вопрос

Отвечает Клименок Арина.

Відповідь:

4.9 см

Пояснення:

AB = AM + MB
MB = AB - AM
MB = 12.3 - 7.4 = 4.9 (см)