Побудуйте прямокутник, сусідні сторони якого дорівню ють 3 см і 2 см, обчисліть його периметр.

ПОМОГИТЕ СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпенко Даня.

Ответ:

Периметр прямокутника дорівнює 10см

Объяснение:

AB=3см

ВС=2см

P(ABCD)=2(AB+BC)=2(3+2)=

=2*5=10см