Основа рівнобедреного трикутника =12см а бічна сторона 17см знайти площу трикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Кухлевская Дарья.

Ответ:

Площа трикутника становить 6√253 см²

Объяснение:

Оскільки трикутник рівнобедрений, його сторони — 12 см, 17 см і 17 см.

Тоді його півпериметр — p = (12 + 17 + 17) ÷ 2 = 46 ÷ 2 = 23 см.

За формулою Герона S = √(p(p - a)(p - b)(p - c)) знайдемо площу —

S = √(p(p - a)(p - b)(p - c)) = √(23(23 - 12)(23 - 17)(23 - 17)) = √(23 × 11 × 6 × 6) = √9108 = 6√253 см²