Два кола з центрами О1 і О2 мають зовнішній дотик у точці К.Довжина відрізка О1,О2=24см.Знайти

радіуси кіл,якщо один із них три рази більший за другий ​

Ответы на вопрос

Отвечает Нестеров Николай.

Ответ:

6см; 18 см

Объяснение:

Нехай менший радіус буде х, тоді більший радіус буде 3х.

ОО1=R+r, при зовнішньому дотику.

Рівняння:

х+3х=24

4х=24

х=6 см радіус меншого кола

3*6=18см радіус більшого кола