В квадрат вписано коло з R=2 см. Знайти: сторону квадрата, радіус кола, описаного навколо даного

квадрата

Ответы на вопрос

Отвечает Куклин Тимур.

Відповідь:

сторона квадрата- a = 4 см;

R кола,описаного навколо даного квадрата  = 2√2 см.

Пояснення:

r = 2 см - радіус вписаного кола

r=а/2, де a - сторона квадрата

a = 2r = 2 · 2 = 4 см;

R=a/ √2 = радіус описаного кола

R=a/ √2 =4/ √2 =2√2