Рівносторонній трикутник ABC та пряма KM, що проходить через точку B, лежать в одній площині.

Визначте градусну міру кута KBA, якщо кут CBM=85.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Оля.
Кут КВА+кутАВС+кут СВМ=180-як розгорнутий кут КВМ КВА=180-60-СВМ=180-60-85=35 Або Кут КВА=180-кут СВМ +кут АВС=180-80+60=155