Даю 20 балоа Задание 7клас геометрия : До центра кола О до хорди яка дорівнює 20 см проведено

пендекуляр ОС . Знайдіть його довжину якщо кут ОВА= 45 градусов.

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Настя.
Трикутник ОСВ рівнобедренний з прямим кутом ВСО, кут ОВС=кут СОВ=45
Отже ОС=СВ=1/2 АВ=20/2=10