Знайти довжину відрізка CD, якщо C(6;-3;2) D(4;1;4)


Ответы на вопрос

Отвечает Сайко Алиса.
CD^2 = (4-6)^2 + (1-(-3))^2 + (4-2)^2 = 4 + 16 + 4 = 24
CD = sqrt (24) = 2sqrt (6)