Діагональ правильної чотирикутної призми рівна 35 см, а діагональ бічної грані 25 см. Знайти об'єм

призми

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Арина.
Сторона основания а
Высота h
Диагональ боковой грани по т. Пифагора
25² = a² + h²
Пространственная диагональ
35² = a² + a² + h²
---
35² - 25² = a²
(35 + 25)(35 - 25) = a²
60*10 = a²
a² = 600
а = 10√6 см
---
25² = (10√6)² + h²
625 = 600 + h²
h² = 25
h = 5 см
Объём
V = a²h = 600*5 = 3000 см³