Прямокутного трикутника один з катетів 4 дм і гіпотенуза 5 дм знайти площу


Ответы на вопрос

Отвечает Rozenbush Sofia.

c = 5дм - гипотенуза

а = 4дм = 1-й катет

b = ? - 2-й катет

S = ? - площадь

-------------------------

Из теоремы Пифагора с² = а² + b² находим катет b:

b = √(c² - a²) = √(5² - 4²) = √(25 - 16) = √9 = 3

S = 0.5·a·b = 0.5 · 4 · 3 = 6

Ответ: 6дм²