Бічні сторони і менша основа прямокутної трапеції відповідно дорівнює 8, 10 і 10 знайти більшу

основу

Ответы на вопрос

Отвечает Москвитина Юлия.

Решение во вложении.


Отвечает Новосёлова Даша.

ВК ⊥ АD. СD=ВК.

ΔАВК. АВ= 10; ВК=8; АК=√10²-8²=√36; АК=6.

ВС=DК=10.

АD=АК=DК=6+10=16.