Знайдіть координати середини відрізка CD, симетрично відрізку AB відносно прямої OX ,якщо

A(2;-7;1), B(4;-1;3)

Ответы на вопрос

Отвечает Настя Настя.

А(2; -7; 1) → С(2; 7; -1)

B(4; -1; 3) → D( 4; 1; -3)

М - середина CD

M(x; у; z)

x = (2+4)/2 = 3

у = (-7 -1)/2 = -4

z= (1 +3)/2 = 2

Ответ:М(3; -4; 2)