Знайдіть кути паралелограма, якщо сума двох його кутів дорівнює 140°


Ответы на вопрос

Отвечает Мишина Полина.

Нехай сума кутів А+С=140°, тоді ∠В+∠Д=360-140=220°.

Протилежні кути паралелограма рівні, тому ∠А=∠С=140:2=70°; ∠В=∠Д=220:2=110°

Відповідь: 70°, 70°, 110°, 110°