Периметр квадрата 20 см. Знайти відстань від точки перетину діагоналей квадрата до його сторони


Ответы на вопрос

Отвечает Нигматуллина Лиана.

P=20 см

a=P/4=20/4=5 см

5:2=2.5 см відстань від точки перетину діагоналей квадрата до його сторони.