Допоможіть 1 завдання Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 15,6м. Знайти строну якщо:

1,)Основа менша за бічну сторону на 3 м. 2,)основа більша за бічну сторону на 3 м. 2.Завдання Периметр=21 м. Знайти сторони трикутника, якщо одна з них більша за іншу на 3 м. Буду рада якщо допоможете

Ответы на вопрос

Отвечает Таумарк Ренат.

1) Пускай основа это х, тогда боковая сторона это х+3

x+x+3+x+3=15.6

3x+9=15.6

3x=15.6-9

3x=6.6

x=6.6/3

x=2.2

2) Пускай боковая сторона это x, тогда основа это x+3

x+x+x+3=21

3x+3=21

3x=21-3

3x=18

x=18/3

x=6

Задание 2

1 сторона это x

2 сторона это x+3

3 сторона это x+6

x+x+3+x+6=21

3x=21-6-3

3x=12

x=4

1 сторона=4

2 сторона 4+3=7

3 сторона 4+3+3=10