Допоможітьььь) Торговець купив певний товар за 7 доларів продав його за 8 додарів а потім знову

купив його ж за 9 доларів і знову продав за 10 доларів. Який навар він має???

Ответы на вопрос

Отвечает Антошин Дмитрий.

потратил 7 долларов-продал за 8=1 дол. навар купил за 9-1 навара=8 потратил прод за 10 ответ=10-8=2 доллара навара