На відрізку МN завдовжки 23 см позначена точка К. Знайти довжину відрізка МК,якщо КN дорівнює 14

см. а)37 см, б)9 см, в)14 см, г)23см

Ответы на вопрос

Отвечает Аптаев Еркош.

Щоб знайти довжину відрізка МК, треба від усього відрізка (МN) відняти довжину відрізка КN:

23-14 = 9 (см)

Відповідь: МК = 9 см; варіант Б.

Отвечает Харламова Виктория.

Ответ:

Так як весь відрізок 23 см, то беремо його і віднімаєм другу частину і виходить його перша. Точніше 23-14=9 .відповіть Б.

Объяснение: