Через точку М до кола із центром О проведено дотичні MA i MB, A i В - точки дотику, знайдить

відстань від точки M до точок дотику якщо відстаня між точками дотику дорівнює m і ∠AOB= α

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Алексей.

Ответ: \dfrac{m}{2\cos\frac{\alpha}{2}}.

Объяснение: