У п’ятикутнику всі сторони мають довжини по 5 см. Знайди його периметр.


Ответы на вопрос

Отвечает Юнусов Эмиль.

Ответ:

25 см

Объяснение:

У п"ятикутнику п"ять сторін , а за умовою вони рівні, тобто по 5 см кожна.

Периметр дорівнює сумі всіх сторін,тому:

5+5+5+5+5=25 (см) або 5*5=25(см)

Отвечает Махрова Ксения.

Відповідь:

Дивись файл

Пояснення: