Відстань від точки перетину діагоналей прямокутника до його більшої сторони перетину на 5 см менше,

ніж до меншої сторони. Знайдіть сторони прямокутника якщо периметр дорівнює 44 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Алпаткина Надюшка.

Нехай відстань до більної сторони х см, тоді менша сторона 2х см;

відстань до меншої сторони х+5 см; тоді більша сторона 2(х+5) см;

складемо рівняння використовуючи периметр:

2Х+2Х+2Х+10+2Х+10=44

8х=44-20

8х=24

х=3 (см)-відстань до більшої сторони

2*3=6 (см)- менша сторона;

2(х+5)=2(3+5)=2*8=16 (см) - більша сторона.

Відповідь: сторони прямокутника 6 см і 16 см.