Площа повної поверхні піраміди дорівнює 100 см^2, а площа її основи - 20 см^2. Знайдіть площу

бічної поверхні піраміди.

Ответы на вопрос

Отвечает Троенько Дима.

Площа повної поверхні піраміди – це сума площі бічної поверхні і площі її основи. Тому Sбічне=Sповн-Sосн=100-20=80 (см²)

Відповідь: 80см²