Запишіть рівняння кола з центром у початку координат що проходить через точку k(-3;-4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Иргит Уран-Сай.

Рівняння кола має вигляд

х²+у²=R²

(-3)²+(-4)²=R²

9+16=R²

25=R²

R=5  радіус кола

Отже, рівняння кола:

х²+у²=5²