Сторони трапеції співвідносяться, як 4:5:7:10 , а її периметр дорівнює 104 см. Обчисли сторони

трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Итеш Айбол.

Ответ:не знаю толком як пояснити

Объяснение:Введемо коефіцієнт пропорційності х. Тоді сторони відносяться як 4х:5х:7х:10х

4х+5х+7х+10х=104

26х=104

Х=4

Одна сторона(познач собі на малюнку букви і тоді сюди вписуй: наприклад Ав=4х=16)=4х=4×4=16; друга сторона=20; третя=7х=28 і четверта=10х=40