На сфері із центром О позначили точки А і В такі що АВ=18см. Знайдіть радіус сфери, якщо відстань

від точки О до прямої АВ дорівнює 12см.

Ответы на вопрос

Отвечает Вишнёвская Динара.

Ответ:

Объяснение:

За умовою О- центр сфери, АВ=18см, ОК=12см. Розглянемо трикутник КОВ: АК=ВК=9см, то за теоремою Піфагора ОВ=√144+81=√225=15(см).