діагоналі паралелограма дорівнюють 8см і 14 см а одна з його сторін 9см обчисліть периметр

паралелограма пожалуйста скорей кто знает

Ответы на вопрос

Отвечает Мохур Макс.

Ответ:

периметер 32см

Объяснение:

використовуємо наслідок з теореми косиніусів d1²+d2²=2(a²+b²),

d1=8см,d2=14см,а=9см, в=х тоді підставляємо 8²+14²=2(9²+х²); 64+196=2(81+х²); 260=2(81+х²); 81+х²=260:2; 81+х²=130, х²=130-81=49, х=√49=7см тоді периметр паралелограма 2(9+7)=32см