Точка C належить відрізку MN завдовжки 38 см. Знайти довжини відрізків MC і CN якщо один з них на 8

см довший за інший.

Ответы на вопрос

Отвечает Ликатова Юлия.

Ответ:

МС=15см; СN=23см

Объяснение:

МС=х, СN=х+8, тоді х+х+8=38, 2х+8=38, 2х=38-8, 2х=30, х=30:2,х=15см,

СN=15+8=23см

Отвечает Кинерейш Полина.

Нехай СN дорівнює х ,тоді МС =Х+8

СN + МС= MN

х+х+8=38

2х=38-8

2х=30

х=30:2

х=15

СN=15

МС=15+8=23