бічна сторона 40 см основа рівнобедреного трикутника дорівнює 48см Обчисліть радіус кола описаного

навколо цього трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Сагиев Ильвир.

Ответ:25 см

Объяснение: РΔ=48+40+40=128, р= РΔ:2=128:2=64

По формуле Герона SΔ=√ р(р-а)(р-в)(р-с)=√ 64(64-48)(64-40)(64-40)=

√ 64*16*24*24= 8*4*24=32*24=768.

R= авс/ 4S, тогда R=40*40*48 / 4*768= 40*10*1 / 1*16= 400/16=25.

Ответ: 25