з точки A до прямої проведено перпендикуляр AB і похилу AC. знайти перпендикуляр AB, якщо похила AC

дорівнює 17 см, а її проекція BC 8 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Иван.

Малюнок на фото.

Трикутник CAB - прямокутний, тому що кут В=90 градусів. За теоремою Піфагора AB^2=AC^2-CB^2. AB=✓AC^2-CB^2. AB=✓17^2-8^2=✓289-64=✓225=15

Відповідь:15