На відрізку AD позначено точку B і C так, що AB=CD, AC-5 СМ. ЗНАЙДІТЬ ДОВЖИНУ ВІДРІЗКА BD​


Ответы на вопрос

Отвечает Недовесов Никита.

Ответ:

5

Объяснение:

Нехай х см -АВ

тоді у см -ВС

За умовою АС=5,

тоді складемо  рівняння:

х+у=5

Так як АВ=СD, і у=5-х, то ВD=5см