Допоможіть будь ласкаЗнайти:кути трикутника якщо градусна міра 3:5:7


Ответы на вопрос

Отвечает Демчукова Юлия.

сумма кутів трикутника 180 градусів

за відношенням

перший кут : 180/(3+5+7)*3=36

другий - 180/(3+5+7)*5=60

третій - 180/(3+5+7)*7=84