Знайти кількість сторін правильного многокутника, кожний із кутів якого становить 135°​


Ответы на вопрос

Отвечает Книга Артьом.

Ответ:

180(n-2)=135n

180n - 360 = 135n

180n - 135n = 360

45n = 360

n = 8