У рівнобедреному трикутнику ΔCBA основа BA дорівнює 15 бічної сторони. Периметр трикутника CBA

дорівнює 1100 мм. Обчисли сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Дарья.

Ответ:

100 мм, 500 мм, 500 мм.

Объяснение:

Нехай ВА=х мм, тоді АС=ВС=5х мм. Маємо рівняння

х+5х+5х=1100

11х=1100

х=100

Основа АВ=100 мм, АС=ВС=100*5=500 мм.