Обчисліть радіус кола описаного навколо прямокутного трикутника катити якого дорівнюють 3см і 4 смл​


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Настя.

Ответ: Радиус = 2,5 см

Объяснение: Трикутник ABC ( A = 90°)   (BC - гіпотенуза, AB, AC - катети.

AB=4cm  AC=3cm

За теоремою Піфагора:  BC²=AB²+AC²

BC²=16+9

BC²=25

BC=5

Катет описаного кола = половині гіпотенузи, тобто

R=BC÷2

R=5÷2=2,5 cm

Відповідь: 2,5 см