Знайдіть другий катет прямокутного трикутника, у якому гіпотенуза та один із катетів дорівнюють

відповідно 13 см та 5 см

Ответы на вопрос

Отвечает Сапронова Наталия.

Из теоремы Пифагора √(13²-5²)=√(169-25)=√144=12/см/

Отвечает Дудь Андрей.

Ответ:

13^2-5^2=169-25=144

Катет = 12