Один з кутів трикутника вдвічі менший за другий і на 16 градусів більший за третій. Знайдіть кути

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Пилькевич Андрей.

Ответ:

49°, 98°, 33°

Объяснение:

Нехай в трикутнику АВС ∠А=х°, ∠В=2х°, ∠С=х-16°, тоді

х+2х+х-16=180

4х=196

х=49

∠А=49°, ∠В=49*2=98°, ∠С=49-16=33°