Срочно 35 баллов Знайти площу сектора круга, радіус якого 6см, якщо його відповідний центральний

кут дорівнює 28◦

Ответы на вопрос

Отвечает Оськин Влад.

Ответ:

2.8 \pi

Объяснение:

S = π  r² α/360

S=\pi 6^{2} *28/360=2.8 \pi

Отвечает Леонардыч Евгений.

Відповідь дивися на фото:)