Сторони трикутника відносяться, як 5 : 4 : 2. Знайдіть сторони подібного трикутника, сума

найбільшої і найменшої сторін якого дорівнює 21см.

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова Дарья.

Ответ:

15 см, 12 см, 6 см.

Объяснение:

5х+2х=21

7х=21

х=3

а=5*3=15 см

в=4*3=12 см

с=2*3=6 см