знайдіть радіус круга якщо площу сектора цього круга дорівнює 20pi см^2, а відповідний йентральний

кут дорівнює 72 градуси

Ответы на вопрос

Отвечает Куращупов Артем.

Ответ:

10см

Объяснение:

R^2= S/П×72/360 = 20П/0,2П = 100

R=√100=10cm