Знайдіть кути трикутника зі сторонами 7см, 9см і 11см


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Георгий.

Ответ:

86°, 54,5°, 39,5°

Объяснение:

Задача на теорему косинусів.

ВС²=АВ²+АС²-2*АВ*АС*cosA

81=49+121-2*7*11*cosA

154cosA=89

cosA=0,5779

∠A=54,5°

АВ²=ВС²+АС²-2*ВС*АС*cosС

49=81+121-2*9*11*cosС

198cosС=153

cosС=0,7727

∠С=39,5°

∠В=180-54,5-39,5=86°