У трапеції АВСD АD || ВС, О – точка перетину діагоналей, АО = = 6см, СО = 4см, середня лінія

трапеції 10см. Знайдіть основи трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.

Ответ:

8 см, 12 см.

Объяснение:

Діагоналі трапеції ділять її на два подібних трикутники - ОВС і АОD,

ОС/АО=4/6=2/3, отже ВС/АD=2/3.

Нехай ВС=2х см, АD=3х см.

КМ=(ВС+АD):2;  (2х+3х):2=10;  2х+3х=20;  5х=20;  х=4.

ВС=4*2=8 см АD=4*3=12  см.