Катети прямокутного трикутника дорівнюють 8 см 15 см. Визначити довжину медіани


Ответы на вопрос

Отвечает Дешко Катя.

Ответ: 8,5 см

Объяснение:

Нехай СК-- медіана трикутника АВС.

За теоремою Піфагора: АВ= АС^2 + СВ^2=\sqrt{289

АВ= 17 см

СК= 1/2 АВ

СК= 17 × 0,5= 8,5 см