Один із внутрішніх кутів трикутника 40°, а один із зовнішніх 125°. Знайти решту внутрішніх кутів.


Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Вика.

Ответ:

55° ,  85°.

Объяснение:

Зовнішній кут трикутника дорівнює сумі двох інших кутів не суміжних з

ним. Тому нехай ∠А=40°, тоді ∠С=180-125=55° ( як суміжні кути),

∠В=180-(40+55)=85°.