Маємо графік оберненої пропорційності: y=−3x Графік якої функції ми отримаємо, якщо даний графік

повернемо на 90° навколо початку координат (0;0) ? Вибери правильну функцію: y=−3x правильної відповіді немає y=3x y=−x3 y=3x

Ответы на вопрос

Отвечает Князев Захар.

Объяснение:

Повертання прямої на 90 градусів навколо центру координат - це заміна k на -1/k.

k = -3

-1/k = 1/3

Утворюється пряма y = x/3