!!!!!! Знайдіть кількість сторін многокутника усі кути якого дорівнюють по 144°​


Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьев Никита.

Ответ:

10

Объяснение:

180(n-2)=144n

180n-360=144n

180n-144n=360

36n=360

n=10