Знайдіть довжину відрізка АВ, якщо А(1;2;1) і В(3;1;3). Відповідь запишіть числом.


Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцев Костя.

АВ²=(3-1)²+(1-2)²+(3-1)²=4+1+4=9

АВ=√9=2

Відповідь:3