Основи рівнобедреної трапеції дорівнюють 9см і 11см,а діагоналі взаємно перпендикулярні. Знайди

площу трапеції.Помогите решить.

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедов Данил.

Якщо діагоналі взаємно перпендикулярні, то висота дорівнює півсумі основ (середній лінії): h = m

m = \frac{a+b}{2}  = \frac{9+11}{2} = 10 \:\: (cm)

Площа трапеції через ср. лінію:

S = m\cdot h\\S = 10\cdot 10 = 100 \:\: (cm^2)

Відповідь: Площа трапеції рівна 100 см².