Як зміниться площа трикутника, якщо його висоту збільшити в 3 рази? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кудряшов Кирилл.

Ответ: площа трикутника збільшиться в три рази

Объяснение:

Площа збільшиться в три рази

Підставимо числа а=5, h=7, тоді

S(першого трикутника)=1/2ah=1/2×5×7=2,5×7=17,5;

, тоді площа трикутника 3h:

S=1/2a(3h)=1/2×5×(3×7)=2,5×21=52,5.

Перевіримо:

52,5÷17,5=3