Я уже много раз написала и никто не помогает! Обчисліть площу прямокутного крикутника, якщо

бісектриса прямого кута трикутника ділить його гіпотенузу на відрізки 15 см і 20 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Пряхин Слава.

Відповідь:

Пояснення:АС:СВ=20/15=4/3-за власиивістю бісектриси.

За т.Піфагора (АВ)2=(АС)2+(ВС)2, АВ=20+15=35

нехай АС=4х,ВС=3х

35^2=(4х)2+(3х)2

1225=16х2+9х2

25*х2=1225

х2=49

х=7

АС=4*7=28;ВС=7*3=21

S=1/2*AC*BC

S=28*21/2=294